Kontakt

     (czynna poniedziałek-piątek w godzinach 8-17)


  Danuta tel. 789249034 danuta@kartony24.eu

Basia tel.797928887 basia@kartony24.eu  

 

 

  Honorata

tel. 505109313

tel. 512590697

honorata@kartony24.eu

 


 

 

 

Konrad tel. 605589289 konrad@kartony24.eu 
Magda tel.516025054 magda@kartony24.eu

 


  Adam tel. 501508954 adam@kartony24.eu

 
  Dominik tel. 512085780 dominik@kartony24.eu  

 
PRACUJEMY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
W GODZINACH 
8.00-17.00
 

Pisemnie na adres:  

      Kartony24 Sp. z o.o.                                                 ul.Władysława Reymonta 15                                   36-050 Sokołów Małopolski.

Za pomocą poczty elektronicznej

  kartony@kartony24.eu
Telefonicznie pod numerem   17 7729885

 


 
  Numer rachunku bankowego
Wpłaty krajowe

Mbank 95114020040000390278678921

Wpłaty zagraniczne Kod SWIFT(BIC): BREXPLPWMBK
IBAN: PL95114020040000390278678921


Nazwa

Kartony24 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Organ rejestrowy

 

zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000777268 przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
NIP 5170398079
REGON 382854594
Kapitał zakładowy 100 000,00zł opłacony w całości
Adres  ul.Władysława Reymonta 15, 36-050 Sokołów Małopolski.
Poczta elektroniczna kartony@kartony24.eu
Telefon 17 7729885


 

 

Waluty

Infolinia:

+48 17 77 29 885

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl