Kontakt

     (czynna poniedziałek-piątek w godzinach 8-17)


  Danuta tel. 789249034 danuta@kartony24.eu

Basia tel.797928887 basia@kartony24.eu  

 

 

  Honorata

tel. 505109313

tel. 512590697

honorata@kartony24.eu

 


 

  Konrad tel. 605589289 konrad@kartony24.eu 

 


  Adam tel. 501508954 adam@kartony24.eu

 
Kasia  tel.516025054 kasia@kartony24.eu
  Dominik tel. 512085780 dominik@kartony24.eu  

 
PRACUJEMY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
W GODZINACH 
8.00-17.00
 

Pisemnie na adres:      

PPH "CERAMIX" Arkadiusz Łuszczki                                 ul.Władysława Reymonta 15                                                                 36-050 Sokołów Młp.

Za pomocą poczty elektronicznej

           kartony@kartony24.eu
Telefonicznie pod numerem     17 7729885

 


 
  Numer rachunku bankowego
Wpłaty krajowe

PKOBP 50102055581111165558200059

Wpłaty zagraniczne Kod SWIFT(BIC): BPKOPLPW
IBAN: PL50102055581111165558200059


Nazwa

 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "CERAMIX" - Arkadiusz Łuszczki

Organ rejestrowy

 

Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzona przez ministra właściwego do spraw gospodarki, 
NIP 8141000710
Adres ul.Henryka Sienkiewicza 29, 36-050 Sokołów Młp.
Adres do korespondencji (reklamacje) ul.Władysława Reymonta 15, 36-050 Sokołów Młp.
Poczta elektroniczna kartony@kartony24.eu
Telefon 17 7729885

 


 

 

Waluty

Infolinia:

+48 17 77 29 885

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl